Portekizce Öğrenin

lisbon, portugal, lisboa

Ana Dili Portekizce Olan Öğretmenlerle

Portekizce Öğrenin

Portekizce Öğrenmenin En İyi Yolu

Lingua Learn uluslararası kalitesi ile ana dili Portekizce olan öğretmenlerle ve geliştirilmiş ücretsiz öğrenme materyali ile Portekizce öğrenin. İster 1’e1 özel dersler, ister grup kurlarıyla Portekizce öğrenmeye şimdi başla.

portekizce

1’e1 Özel Ders ile Portekizce

1’e 1 özel online dersler alarak, kendi belirleyeceğiniz takvim ve size göre şekillenen program ile Portekizce’yi hızlı ve verimli bir şekilde öğrenebilirsiniz. Tüm eğitimler sertifikalı öğretmenlerce ve ücretsiz eğitim materyali ile verilir.

portekizce

Grup Kursları ile Portekizce

Portekizce’ye yeni başlıyorsanız veya Portekizce’nizi ilerletmek için, ücretsiz seviye belirlemesi yaparak grup kurslarımızı tercih edebilirsiniz. Tüm eğitimler sertifikalı öğretmenlerce ve ücretsiz eğitim materyali ile verilir.

Assessment Portuguese

Portekizce Seviye Belirleme

Eğer Portekizce bilginiz varsa, kısa bir sınavla Portekizce seviyenizi ölçtürebilirsiniz. Üstelik grup eğitimlerine kayıt yaptıranlara ücreti iade edilir. Sadece 15 dakika süren kısa bir test ile seviyenizi öğrenerek, seviyenize uygun grup seçebilirsiniz.

business Portuguese

İş için Kurumsal Portekizce

İş için Portekizce öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. İşinizde Portekizce öğrenmek bir gereksinim ise, kurumsal bir anlaşma ile, şirketinizin ihtiyaçlarına uyarlanmış, avantajlı çözümlere erişebilirsiniz.

Başka Eğitimlerle Karşılaştırırken…

  • Biz sizi rastgele öğretmenlerle buluşturan bir eğitim pazaryeri değiliz. Tüm öğretmenlerimiz, Lingua Learn’ün yüksek, global akreditasyon kriterleri ile özenle seçilmiştir. Tüm öğretmenlerimiz ana dillerinde eğitim verirler. Yükseköğretim ve dil eğitimi sertifikalarına sahiptir.
  • “İstediğin zaman katıl” tarzı, belli bir öğretim planı (syllabus) çerçevesinde gerçekleşmeyen eğitimler vermiyoruz. Tüm eğitimlerimiz ciddiyetle ve plan içinde yürütülmektedir.
  • Tüm eğitim materyalimiz telifli olup, profesyonelce hazırlanmış ve seçilmiştir. Materyaller, eğitime kaydolan herkese kurstan önce ücretsiz olarak iletilir.
  • Uluslararası tecrübesi olan ve eğitim kalitenizin sorumluluğunu üstlenen Lingua Learn topluluğu ile kurumsal bir yapı ile muhatap olursunuz.

Neden Portekizce Öğrenmeliyim?

Portekizce öğrenmenin pek çok avantajı var. Öncelikle, dünya genelinde 250 milyondan fazla insan tarafından konuşuluyor olması, iş veya seyahat amaçlı olduğunuzda iletişimi kolaylaştırır. Ayrıca, Portekizce bilen biri olarak Latin Amerika’dan Avrupa’ya kadar geniş bir coğrafyada kendinizi evinizde hissedebilirsiniz. Kültürel zenginlik ve fırsatlarla dolu bu dili öğrenmek, kişisel ve profesyonel gelişiminize de katkı sağlar. SEO açısından da önemli, çünkü Portekizce içerik arayan kullanıcıları hedef alabilirsiniz. Bu yüzden, Portekizce öğrenmek hem kişisel hem de iş hayatınızda size birçok kapı açabilir. Hemen kayıt olun ve evinizin rahatında online Portekizce öğrenin.

Uzun Dönem Portekiz Vizesi Almak için Portekizce

AB vatandaşı olmayan kişiler, Portekiz’de belli yatırımları yaparak Altın Vize (Golden Visa) programına katılabilirler. Golden Visa sahibi olanlar Schengen Bölgesinde ek bir vizeye sahip olmaksızın seyahat edebilirler. Golden Visa başvurusu yapmak için Portekizce bilmek gerekmemektedir. Ancak vize aldıktan sonra, vatandaşlığa geçmek veya kalıcı oturum hakkı almak isteyenlerin CEFR A2 seviyesi üstünde Portekizce bildiklerini kanıtlamaları gerekir. Bunun için CIPLE sınavında başarılı olmak veya en az 150 saatlik Portekizce eğitimi almış olmak şartı vardır. Online Portekizce öğrenin ve Portekiz vizenizi alın.