Online Kurs – Diğer Yabancı Diller

Lingua Learn Online Kursları, 15’den fazla yabancı dili öğrenmek veya mevcut dil seviyesini geliştirmek isteyenleri bekliyor. Arapça, Portekizce, Çince, Romence, Hintçe dahil dünyada geçerliliği olan bir çok dil, Lingua Learn ile bir tık yakınınızda.

Yabancı dil öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Online yabancı dil kurslarımızla, dil öğrenimi sadece bir tık uzağınızda.

  1. Tüm Seviyeler İçin : Yabancı dil yetkinliği seviyeniz ne olursa olsun, mutlaka size uygun bir kursumuz vardır. Bizi arayın.
  2. Uzman Eğitmenler: Deneyimli eğitmen kadromuz, dil öğreniminde sizi destekleyecek. Pratik konuşma, dilbilgisi kuralları ve kelime dağarcığınızı geliştirecek interaktif derslerle dil becerilerinizi hızla ilerleteceksiniz.
  3. Etkileşimli Materyaller: Sıkıcı ders kitaplarına elveda deyin! Online kurslarımız, interaktif materyallerle dersleri daha eğlenceli ve etkili hale getirir. Tüm dijital materyal kurs başlamadan önce ücretsiz olarak ulaştırılır.
  4. Sertifika Programı: İlerlemenizi kolayca takip edin ve her kursu başarı ile bitirdikten sonra ilgili CEFR sertfikanızı kazanın.

Hemen bugün kaydolun ve yabancı dil öğrenim serüveninize başlayın. Hayalinizdeki dil becerisine ulaşmak hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı!

Online İngilizce Kursu anadili İngilizce olan eğitmenler tarafından verilir

Sık Sorulan Sorular:

Hangi Tip Online Yabancı Dil Kursları Vardır?

Kurslarımız temelde 1’e 1 özel dersler ve grup kursları olarak ikiye ayrılır. Özel ders tercih etmeniz durumunda programı tamamen esnek olarak siz belirlersiniz. Grup kurslarımız belirli dönemlerde tekrarlanmaktadır.

Online Yabancı Dil Kursu Kimler İçindir?

Yabancı Dil Kurslarımıza, yabancı dil öğrenmek veya mevcut bilgisini geliştirmek isteyen 17 yaş ve üstü herkes katılabilir. Çocuklar ve gençler için de ayrı kurs programımız bulunmaktadır.

Lingua Learn ile Hangi Seviyelerde Yabancı Dil Öğrenebilirim

Lingua Learn Online Yabancı Dil Kursu İle :
A1 – Başlangıç Seviyesi
A2 – Temel Seviye
B1 – Orta Seviye
B2 – Üst Orta Seviye
CEFR seviyelerinde yabancı dil öğrenebilirsiniz.

Hangi Seviyede Kursa Katılmam gerekir?

Tüm grup kurslarımızda başlamadan önce ücrete dahil olan ve uzman değerlendiricilerle gerçekleştirilen 15 dakikalık Seviye Belirleme görüşmesine katılmanızı öneririz. Bu değerlendirmenin sonucuna göre hangi kursa katılmanız gerektiğine karar verebilirsiniz.

Eğitimler Kimler Tarafından Verilmektedir?

Tüm yabancı dil kursları ana dili eğitim verdiği dil olan, kalifiye, uzman eğitmenlerimizce verilmektedir.

Grup Online Diğer Diller Kursu Ne Kadar Sürer?

Grup kurslarımız tipik olarak günde 1.5 Saat, haftada 2 gün, toplamda 30 akademik saattir. Bu durumda, 10 hafta içinde bir kursu tamamlamış olursunuz. Kurstan kursa değişiklik olabileceği için detayları kurs programını incelemenizi rica ederiz.

Kurs Sonunda Sertifika Verilir mi?

Kursları tamamlamanız ve sertifika sınavında başarılı olmanız durumunda, herhangi bir ek bedel ödemeden uluslararası alanda kabul görmüş CEFR sertifikasına hak kazanırınız.

Online Diğer Diller Kursları Hangi Konuları İşler?

Tüm kurslarımız için konular ilgili kurs içeriklerinde belirtilmiştir.

Kurs Ücretleri Ne Kadardır?

Lingua Learn uygun maliyetli eğitimler sunarak sizi destekler. Kurs programına, seviyeye ve tipe göre ücretler değişiklik gösterir. Güncel bilgiler için Diğer Diller kurs kategoromizi inceleyebiilirsiniz.