Online İspanyolca Kursu

Lingua Learn Online İspanyolca Kursları, İspanyolca öğrenmek veya mevcut İspanyolca seviyesini geliştirmek isteyenleri bekliyor.

İspanyolca öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Online İspanyolca kurslarımızla, dil öğrenimi sadece bir tık uzağınızda.

  1. Tüm Seviyeler İçin : İspanyolca yetkinliği seviyeniz ne olursa olsun, mutlaka size uygun bir kursumuz vardır.
  2. Uzman Eğitmenler: Deneyimli eğitmen kadromuz, dil öğreniminde sizi destekleyecek. Pratik konuşma, dilbilgisi kuralları ve kelime dağarcığınızı geliştirecek interaktif derslerle dil becerilerinizi hızla ilerleteceksiniz.
  3. Etkileşimli Materyaller: Sıkıcı ders kitaplarına elveda deyin! Online kurslarımız, interaktif materyallerle dersleri daha eğlenceli ve etkili hale getirir. Tüm dijital materyal kurs başlamadan önce ücretsiz olarak ulaştırılır.
  4. Sertifika Programı: İlerlemenizi kolayca takip edin ve her kursu başarı ile bitirdikten sonra ilgili CEFR sertfikanızı kazanın.

Hemen bugün kaydolun ve İspanyolca öğrenim serüveninize başlayın. Hayalinizdeki dil becerisine ulaşmak hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı!

Online İngilizce Kursu anadili İngilizce olan eğitmenler tarafından verilir

Sık Sorulan Sorular:

Hangi Tip Online İspanyolca Kursları Vardır?

Kurslarımız temelde 1’e 1 özel dersler ve grup kursları olarak ikiye ayrılır. Özel ders tercih etmeniz durumunda programı tamamen esnek olarak siz belirlersiniz. Grup kurslarımız belirli dönemlerde tekrarlanmaktadır.

Online İspanyolca Kursu Kimler İçindir?

İspanyolca Kurslarımıza, İspanyolca öğrenmek veya mevcut bilgisini geliştirmek isteyen 17 yaş ve üstü herkes katılabilir. Çocuklar ve gençler için de ayrı kurs programımız bulunmaktadır.

Lingua Learn ile Hangi Seviyelerde İspanyolca Öğrenebilirim

Lingua Learn Online İspanyolca Kursu İle :
A1 – Başlangıç Seviyesi
A2 – Temel Seviye
B1 – Orta Seviye
B2 – Üst Orta Seviye
CEFR seviyelerinde İspanyolca öğrenebilirsiniz.

Hangi Seviyede Kursa Katılmam gerekir?

Tüm grup kurslarımızda başlamadan önce ücrete dahil olan ve uzman değerlendiricilerle gerçekleştirilen 15 dakikalık Seviye Belirleme görüşmesine katılmanızı öneririz. Bu değerlendirmenin sonucuna göre hangi kursa katılmanız gerektiğine karar verebilirsiniz.

Eğitimler Kimler Tarafından Verilmektedir?

Tüm İspanyolca kursları ana dili İspanyolca olan, kalifiye, uzman eğitmenlerimizce verilmektedir.

Grup Online İspanyolca Kursu Ne Kadar Sürer?

Grup kurslarımız tipik olarak günde 1.5 Saat, haftada 2 gün, toplamda 30 akademik saattir. Bu durumda, 10 hafta içinde bir kursu tamamlamış olursunuz. Kurstan kursa değişiklik olabileceği için detayları kurs programını incelemenizi rica ederiz.

Kurs Sonunda Sertifika Verilir mi?

Kursları tamamlamanız ve sertifika sınavında başarılı olmanız durumunda, herhangi bir ek bedel ödemeden uluslararası alanda kabul görmüş CEFR sertifikasına hak kazanırınız.

Online İspanyolca Kursu Hangi Konuları İşler?

Tüm kurslarımız için konular ilgili kurs içeriklerinde belirtilmiştir.

Kurs Ücretleri Ne Kadardır?

Lingua Learn uygun maliyetli eğitimler sunarak sizi destekler. Kurs programına, seviyeye ve tipe göre ücretler değişiklik gösterir. Güncel bilgiler için İspanyolca kurs kategoromizi inceleyebiilirsiniz.