Online Fransızca Kursu

Lingua Learn Online Fransızca Kursları, Fransızca öğrenmek veya mevcut Fransızca seviyesini geliştirmek isteyenleri bekliyor.

Fransızca öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Online Fransızca kurslarımızla, dil öğrenimi sadece bir tık uzağınızda.

  1. Tüm Seviyeler İçin : Fransızca yetkinliği seviyeniz ne olursa olsun, mutlaka size uygun bir kursumuz vardır.
  2. Uzman Eğitmenler: Deneyimli eğitmen kadromuz, dil öğreniminde sizi destekleyecek. Pratik konuşma, dilbilgisi kuralları ve kelime dağarcığınızı geliştirecek interaktif derslerle dil becerilerinizi hızla ilerleteceksiniz.
  3. Etkileşimli Materyaller: Sıkıcı ders kitaplarına elveda deyin! Online kurslarımız, interaktif materyallerle dersleri daha eğlenceli ve etkili hale getirir. Tüm dijital materyal kurs başlamadan önce ücretsiz olarak ulaştırılır.
  4. Sertifika Programı: İlerlemenizi kolayca takip edin ve her kursu başarı ile bitirdikten sonra ilgili CEFR sertfikanızı kazanın.

Hemen bugün kaydolun ve Fransızca öğrenim serüveninize başlayın. Hayalinizdeki dil becerisine ulaşmak hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı!

Online İngilizce Kursu anadili İngilizce olan eğitmenler tarafından verilir

Sık Sorulan Sorular:

Hangi Tip Online Fransızca Kursları Vardır?

Kurslarımız temelde 1’e 1 özel dersler ve grup kursları olarak ikiye ayrılır. Özel ders tercih etmeniz durumunda programı tamamen esnek olarak siz belirlersiniz. Grup kurslarımız belirli dönemlerde tekrarlanmaktadır.

Online Fransızca Kursu Kimler İçindir?

Fransızca Kurslarımıza, Fransızca öğrenmek veya mevcut bilgisini geliştirmek isteyen 17 yaş ve üstü herkes katılabilir. Çocuklar ve gençler için de ayrı kurs programımız bulunmaktadır.

Lingua Learn ile Hangi Seviyelerde Fransızca Öğrenebilirim

Lingua Learn Online Fransızca Kursu İle :
A1 – Başlangıç Seviyesi
A2 – Temel Seviye
B1 – Orta Seviye
B2 – Üst Orta Seviye
CEFR seviyelerinde Fransızca öğrenebilirsiniz.

Hangi Seviyede Kursa Katılmam gerekir?

Tüm grup kurslarımızda başlamadan önce ücrete dahil olan ve uzman değerlendiricilerle gerçekleştirilen 15 dakikalık Seviye Belirleme görüşmesine katılmanızı öneririz. Bu değerlendirmenin sonucuna göre hangi kursa katılmanız gerektiğine karar verebilirsiniz.

Eğitimler Kimler Tarafından Verilmektedir?

Tüm Fransızca kursları ana dili Fransızca olan, kalifiye, uzman eğitmenlerimizce verilmektedir.

Grup Online Fransızca Kursu Ne Kadar Sürer?

Grup kurslarımız tipik olarak günde 1.5 Saat, haftada 2 gün, toplamda 30 akademik saattir. Bu durumda, 10 hafta içinde bir kursu tamamlamış olursunuz. Kurstan kursa değişiklik olabileceği için detayları kurs programını incelemenizi rica ederiz.

Kurs Sonunda Sertifika Verilir mi?

Kursları tamamlamanız ve sertifika sınavında başarılı olmanız durumunda, herhangi bir ek bedel ödemeden uluslararası alanda kabul görmüş CEFR sertifikasına hak kazanırınız.

Online Fransızca Kursu Hangi Konuları İşler?

Tüm kurslarımız için konular ilgili kurs içeriklerinde belirtilmiştir.

Kurs Ücretleri Ne Kadardır?

Lingua Learn uygun maliyetli eğitimler sunarak sizi destekler. Kurs programına, seviyeye ve tipe göre ücretler değişiklik gösterir. Güncel bilgiler için Fransızca kurs kategoromizi inceleyebiilirsiniz.