Online Rusça Kursu

Lingua Learn Online Rusça Kursları, Rusça öğrenmek veya mevcut Rusça seviyesini geliştirmek isteyenleri bekliyor.

Rusça öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Online Rusça kurslarımızla, dil öğrenimi sadece bir tık uzağınızda.

  1. Tüm Seviyeler İçin : Rusça yetkinliği seviyeniz ne olursa olsun, mutlaka size uygun bir kursumuz vardır.
  2. Uzman Eğitmenler: Deneyimli eğitmen kadromuz, dil öğreniminde sizi destekleyecek. Pratik konuşma, dilbilgisi kuralları ve kelime dağarcığınızı geliştirecek interaktif derslerle dil becerilerinizi hızla ilerleteceksiniz.
  3. Etkileşimli Materyaller: Sıkıcı ders kitaplarına elveda deyin! Online kurslarımız, interaktif materyallerle dersleri daha eğlenceli ve etkili hale getirir. Tüm dijital materyal kurs başlamadan önce ücretsiz olarak ulaştırılır.
  4. Sertifika Programı: İlerlemenizi kolayca takip edin ve her kursu başarı ile bitirdikten sonra ilgili CEFR sertfikanızı kazanın.

Hemen bugün kaydolun ve Rusça öğrenim serüveninize başlayın. Hayalinizdeki dil becerisine ulaşmak hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı!

Online İngilizce Kursu anadili İngilizce olan eğitmenler tarafından verilir

Sık Sorulan Sorular:

Hangi Tip Online Rusça Kursları Vardır?

Kurslarımız temelde 1’e 1 özel dersler ve grup kursları olarak ikiye ayrılır. Özel ders tercih etmeniz durumunda programı tamamen esnek olarak siz belirlersiniz. Grup kurslarımız belirli dönemlerde tekrarlanmaktadır.

Online Rusça Kursu Kimler İçindir?

Rusça Kurslarımıza, Rusça öğrenmek veya mevcut bilgisini geliştirmek isteyen 17 yaş ve üstü herkes katılabilir. Çocuklar ve gençler için de ayrı kurs programımız bulunmaktadır.

Lingua Learn ile Hangi Seviyelerde Rusça Öğrenebilirim

Lingua Learn Online Rusça Kursu İle :
A1 – Başlangıç Seviyesi
A2 – Temel Seviye
B1 – Orta Seviye
B2 – Üst Orta Seviye
CEFR seviyelerinde Rusça öğrenebilirsiniz.

Hangi Seviyede Kursa Katılmam gerekir?

Tüm grup kurslarımızda başlamadan önce ücrete dahil olan ve uzman değerlendiricilerle gerçekleştirilen 15 dakikalık Seviye Belirleme görüşmesine katılmanızı öneririz. Bu değerlendirmenin sonucuna göre hangi kursa katılmanız gerektiğine karar verebilirsiniz.

Eğitimler Kimler Tarafından Verilmektedir?

Tüm Rusça kursları ana dili Rusça olan, kalifiye, uzman eğitmenlerimizce verilmektedir.

Grup Online Rusça Kursu Ne Kadar Sürer?

Grup kurslarımız tipik olarak günde 1.5 Saat, haftada 2 gün, toplamda 30 akademik saattir. Bu durumda, 10 hafta içinde bir kursu tamamlamış olursunuz. Kurstan kursa değişiklik olabileceği için detayları kurs programını incelemenizi rica ederiz.

Kurs Sonunda Sertifika Verilir mi?

Kursları tamamlamanız ve sertifika sınavında başarılı olmanız durumunda, herhangi bir ek bedel ödemeden uluslararası alanda kabul görmüş CEFR sertifikasına hak kazanırınız.

Online Rusça Kursu Hangi Konuları İşler?

Tüm kurslarımız için konular ilgili kurs içeriklerinde belirtilmiştir.

Kurs Ücretleri Ne Kadardır?

Lingua Learn uygun maliyetli eğitimler sunarak sizi destekler. Kurs programına, seviyeye ve tipe göre ücretler değişiklik gösterir. Güncel bilgiler için Rusça kurs kategoromizi inceleyebiilirsiniz.