15’den fazla dil için onlıne kursları

Hakkımızda

Lingua Learn Uluslararası Online Dil Okulları

Lingua Learn Türkiye, Uluslararası Lingua Learn online franchise sisteminin bir parçasıdır. Tüm öğretmenlerimiz Lingua Learn standartlarına göre seçilmiş ve eğitilmiştir.Eğitmenlerimiz ve değerlendiricilerimiz bu alanda en az 10 yıllık deneyime sahiptir ve dil öğretmenlerimiz ve değerlendiricilerimiz, akredite bir öğretim yeterliliğine sahip asgari bir derece yeterliliğine sahiptir.

Dil çözümlerinde önemli bir hizmet sağlayıcısıyız; yönetim ekibimiz eğitim sektöründe 50 yılı aşkın deneyime sahiptir.Çok değerli, uzun vadeli ilişkilerimiz büyük bir gurur kaynağıdır! Lingua Learn, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için uğraşır; bizimle olan deneyiminizi duymak önemlidir ve önde gelen dil sağlayıcısı olmaya devam etmemize yardımcı olur.

Lingua Learn’ün öğrenmeyi herkes için erişilebilir kılma misyonuna uyumlu olarak, fiyatlarımızı sıradan öğrencilerden, son derece yetkin olmak isteyenlere kadar herkes için uygun hale getirdik. Eğitimimizin, kısa ve uzun vadeli öğrenme ihtiyaçlarınızı desteklemek için piyasadaki en uygun maliyetlilerden biri olduğunu görebilirsiniz.