Şartlar ve Koşullar

Genel Şart ve Koşullar


Sitemizde paylaşılan kurs ücretlerine KDV dahildir.

Eğitim başladıktan sonra veya d,jital eğitim malzemesi paylaşıldıktan sonra kurs ücreti iade edilmez.

Tüketici, eğitim başlamamışsa veya dijital eğitim malzemesi henüz paylaşılmamışsa , sipariş verilen tarihten en geç 14 gün sonraya kadar iptal talep edilebilir.

Tüketici, ilgili kanunda ifade edilen “elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler (anında bilgisayara indirilip, kullanılıp,kopyalanabilen yazılım, müzik, video klibi, paketi açılmış kaset, CD ,DVD ve benzeri veri depolama aygıtlarında, e-gazete ve e-kitap gönderimleri , web üzerinden şifre ile çalışan online ürünler ) ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin olarak cayma hakkına ait hükümlerden faydalanamayacaktır” hükmüne bağlı olarak ifa edilen ürünlerde ürün iadesi yapılmayacaktır. Tüketici, iş bu sözleşmeyi kabul etmekle, cayma hakkı konusunda bilgilendirildiğini peşinen kabul eder.

Ödeme alındıktan sonra kurs sipariş onayı e-posta ile gönderilir.

Her eğitim için 1 adet dijital materyal kopyası ücretsiz olarak sağlanır.

Ayrıca basılı bir kopya da program için önerilen tedarikçimiz tarafından ek bir ücret karşılığında edinilebilir.

Sınıf Zoom bağlantıları, kurs başlangıç gününden 72 saat önce gönderilecektir.

Grup Dersleri

Genel Grup Dersleri Şartları

Bir grupta eğitim başladıktan sonra, farklı bir programa sahip başka bir gruba taşınma talep edilemez.

Programın dijital materyallerini ve varsa ses dosyalarını indirmeniz için linkler size iletilir.

Tüm öğretmenlerimiz hedef dili anadil olarak konuşur ve kurs sırasında, zaman zaman, bir öğretmen hasta ise veya acil bir durum nedeniyle derse katılamazsa, yedek bir öğretmen sağlanacak, bu eğitmen grubun ilerlemesi hakkında tam olarak bilgilendirilecektir.

Grup sınıflarının video kaydı daha sonra görüntülenmek üzere kullanılabilir, ancak bunun yapılması gerekiyorsa, kurs başlamadan önce her öğrenciden izin almamız gerekir.

Bir grup eğitimine kaydolduktan sonra, öğrenci başka bir gruba taşınmayı isteyebilir ve kayıtlı grubun başlangıç tarihinden en az 7 gün önce yapıldığı sürece yeni planlama talep edebilir

Her program, yazılı ve sözlü olmak üzere iki bölümden oluşan bir final sınavı ile sona erer. Bir sonraki CEFR seviyesine geçmek için, bir öğrencinin en az %70’lik bir test puanına ulaşması gerekir.

Her öğrenciye, her seviyenin sonundaki final sınavını tamamladıktan sonra bir ilerleme raporu, öneri ve hak kazanırsa sertifika verilir.

30 Saatlik Gruplar

Açık gruplar, bir Ortak Avrupa Dil Standartları Çerçeve (CEFR) seviyesi için, 30 saatten oluşur ve grup başına 5+ öğrencinin kaydına dayanır.

30 saatlik grup için kurs büyüklüğü 5 ila 7 öğrencidir.

Grup başlamadan önce gerekli öğrenci sayısının altında kayıt yapılmış ise (2-4 kişi), grup ek bir ücret ödemeden 20 saatlik yarı özel bir gruba dönüştürülecektir.

Özel Dersler

Başlangıç tarihi ve ders saatleri öğretmen ve tüketici arasında uygun zamanlarda anlaşılarak oluşturulacaktır.

20 saatlik özel derslerde çizelge ders başına en az 90 dakikalık süreye sahip derslerden oluşturabilir

1 saatlik özel derslerde 1 saatin tümü tek bir derste verilir, ders programı parçalanamaz.